Locuri de muncă la GHERLA | Magazinul Cîmpan CV face angajări

Magazinul Cîmpan CV din Gherla a scos la concurs alte două posturi. Astfel, magazinul din Gherla angajează un consultant vânzări şi un content writer.

Detalii despre cele două posturi mai jos:

  1. Cîmpan CV angajează consultant vânzări

Consultanţii de vânzări au următoarele responsabilităţi:

  • Promovarea şi comercializarea produselor Cîmpan CV din domeniul Materile electrice, Instalaţii sanitare
  • Furnizarea asistentei şi suportului tehnic clienţilor;
  • Participarea intensă şi activă la realizarea obiectivelor calitative, dar şi cantitative ale echipei magazinului şi la atingerea targetului de vânzări.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a îşi creşte veniturile prin acces la bonus de performanţă corelat cu îndeplinirea targetelor de vânzări
  • Salar atractiv
  • Mediul de lucru stabil, plăcut, dynamic

CV-urile se depun pe e-mail-ul cimpancv@yahoo.com sau la magazinul de electrice Cîmpan CV din Gherla str. Avram Iancu nr. 5.

Informaţii suplimentare se pot obţine la numărul de telefon 0731375636 – Paul Mahalean.

  1. Cîmpan CV Angajează Content Writing – Magazin online

Angajăm o persoană creativă care să cunoască limba şi gramatica limbii române şi să aibă imaginaţie.

Cerinţe:

  • Abilitatea de a respecta termenele limita
  • Abilităţi de comunicare şi lucru în echipă
  • Capacitate de învăţare şi adaptare rapidă la un mediu de lucru dinamic
  • Persoana dornică să îşi dezvolte noi competente
  • Limba Romana scris avansat
  • Listare produse noi (poze, caracteristici, descriere ) pentru magazinul online www.timoshop.ro

Ce oferim:

  • Posibilitatea de a lucra într-o companie în continuă dezvoltare
  • O atmosferă de lucru plăcută, în care lucrezi fără stres;
  • Oportunitatea de a lucra alături de un colectiv tânăr şi orientat către performanţă
    Un spaţiu de lucru creativ.
  • Salariu Atractiv

CV-urile se depun pe adresa de e-mail paulmahalean@timoshop.ro.

Stiri care te-ar putea interesa

Actualitate, Social-cultură
shares0 views

15 deținuți din cadrul Penitenciarului Gherla vor participa la Bursa locurilor de muncă pentru absolvenți

Gherleanul - Oct 19, 2018

Cincisprezece deținuți, femei și bărbați, din cadrul Penitenciarului Gherla, vor participa azi 19  octombrie , la Bursa locurilor de muncă…

Actualitate, Eveniment

FOTO | Accident rutier grav în Cluj! Un bărbat de 41 de ani a decedat după ce s-a răsturnat cu maşina

Gherleanul - Oct 18, 2018

Un grav accident rutier a avut loc, în această seară, pe strada Sfântul Ioan din Cluj-Napoca. Un bărbat în vârstă…

Acţiune a poliţiştilor pentru prevenirea accidentelor rutiere produse pe fondul consumului de alcool

Polițiștii Biroului Rutier din cadrul Poliției municipiului Dej au acționat pe DJ108 B, pe raza localității Recea Cristur, pentru prevenirea…